Pracujemy na 2-wie, a wręcz na 3y zmiany.

Wielu z nas wyszukuje okazji do dorobienia sobie gotówki w różnorakich zakładach. Pracujemy na 2-wie, a dosłownie na 3-y zmiany. Osobiście poznałem takie mężczyźni i kobiety a także nie mogłem się przestać dziwić, jak umiały to łączyć. Najbardziej zadziwiał mnie fakt, że miały one nadal czas na spanie. Multum osób robi współcześnie na dwie zmiany, czyli jedną główną i 2gą, w której mamy możliwość dorobić sobie coś w wolnej chwili. Praca zdalna nie jest dla każdego, niemniej jednak bardzo wielu z nas może się w niej odnaleźć i dodać coś do rodzinnego budżetu.

Sam kilka miesięcy temu postanowiłem się zdecydować na tego typu zabieg i praca hałupnicza weszła na bardzo dobre w moje życie. Telepraca polega na tym, że trudnimy się odbieraniem  telefonów oraz radzeniem nabywcy, którą propozycję powinien wyselekcjonować. Bywa to znakomite zajęcie dla tych, którzy są rozmowni i lubią rozmawiać z ludźmi. Robiąc na tak zwanej słuchawce jesteśmy zmuszeni nie zapominać o tym, że ma możliwość nas spotkać niemało  niechcianych chwil. W zdecydowanej większości przypadków bowiem przydarza się tak, że telefonują do nas wściekłe osoby i krzyczą wam do słuchawki.

W takowych momentach należy zachować de facto dużo spokoju, żeby nie wybuchnąć a także nie reagować tożsamo, jak dzwoniący do nas klient. W tego rodzaju pracy z nierzadko uczymy się jednak spokoju i tego, jak wypracować w sobie wyśmienite podejście. Miałem przyjaciela, który był zatrudniony w 1dnej z dużych korporacji telekomunikacyjnych a także mówił mi, że najgorsze były początki. Powinno się było bowiem douczyć się całej oferty a także zapamiętać wiele regułek. Z czasem jednakże wszystko szło jak po maśle i układało się w ogół.

Autor: praca zdalna