Lanparte Gimbal gwarantuje jednolite ujęcia w każdorazowych okolicznościach.

Nowoczesny amortyzator obrazu lanparte gimbal zagwarantuje świetną stabilność obrazków a także ekranizacji wykonanych telefonem albo kamerą GoPro. Jest to tak zwany gimbal, jaki daje pozwolenie na wmontowanie w pojedynczym sprzęcie smartfona albo Gopro, w zasadzie gimbale są albo dedykowane do smartfonów albo do Gopro. Lanparte Gimbal zapewnia Państwu płynne kadry w każdych warunkach, ustabilizując kadr w trzech symetriach (lewo-prawo, góra-dół i pochylanie na różne strony) dzięki skrupulatnym a także bardzo cichym napędom bezszczotkowym, które w mig kompensują poruszanie się kamery.

Stabilizator w zwykły sposób umożliwia na kierowanie ruchem kamery, przeciwdziała nieumyślnym a także gwałtownym  szarpnięciom używając spowolniony manewr góra-dół oraz kontrolowany ruch lewo-prawo, pokierując obiektyw dokładnie tam, dokąd chcielibyśmy. Ma on specjalny tryb kreatywnego wyważania oraz dodatkowo dokładnie regulowaną przeciwwagę, dzięki czemu będziemy mogli go użytkować z niewątpliwie każdym smartfonem o przekątnej wyświetlacza do 5.5-6″ oraz kamerkami GoPro Hero 3+/4. Taki stabilizator jest w gotowości do wykorzystania w ciągu niecałej min., bez przymusu skomplikowanej konfiguracji. By robić filmy również nowymi kamerkami GoPro 5 oraz GoPro 6 wystarczy dodać niekonieczne przymocowanie LanParte GCH-Go5. Gimbal jest wyjątkowo łatwy jeśli chodzi o obsługę, ma tylko jeden pstryczek wł. a jego wykonana praca jest niesamowicie intuicyjna. Nie działa w trybie odwróconym tzn. z kamerą u spodu a rękojeścią u samej góry. Schowaną w ergonomicznym, gumowanym uchwycie baterii, bardzo łatwo zmienić, tylko wystarczy nacisnąć przycisk.

Naładowana bateria wystarcza do 3 godzin nieustannej pracy, u spodu posiada wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania baterii. Całkowity sprzęt jest lekki (niecałe 0,5kg) oraz łatwy w obsługiwaniu, wyśmienity jednocześnie do profesjonalnego użycia, jak również do robienia przepięknych pamiątek z familijnych wycieczek.

Więcej: lanparte gimbal