Kilka tygodni temu postanowiliśmy się wyjechać wraz z dobrymi przyjaciółmi do zoo

Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się wybrać łącznie z dobrymi znajomymi do ogrodu zoologicznego. Zebraliśmy grupę 9-ciu osób i stwierdziliśmy, że w ostateczności zrelaksujemy się wspólnie po ciężkim dniu i odkurzymy ciut zakurzoną przyjaźń. Wszak kilkanaście lat temu odwiedzaliśmy się dużo częściej i mogliśmy wykonywać to z bardzo wielką regularnością. Niestety, w momencie gdy ukazują się dzieciaki oraz żona, to w pewnych przypadkach bardzo dużo ciężej wyjść z lokalu a także zagospodarować sobie czas. Obejrzeliśmy busy, które oferowały najem busa w okolicy a także zaczęliśmy dzwonić.

Nikt nie miał ochoty bowiem jechać własnym autem, gdyż prawie każdy chciał się napić w łikend piwa, co było całkowicie zrozumiałe. Udało nam się znaleźć spółkę autokary wypożyczalnia, która zakomunikowała, że posiada na sobotę 1 nie zajęty pojazd i, że przewoźnik zajedzie po nas w określone przedtem miejsce.

Sobota nadeszła oraz dzień prezentował się niesamowicie. Na niebie nie było ani jednej chmury, a my posiadaliśmy wyborny humor. W końcu zapowiadał się dzień pełen wspominek. Za każdym razem bowiem posiadamy tak, że nie spotykając się mnóstwo tygodni wspominamy dawne czasy.

Na miejsce do Zoo trafiliśmy już po 1godz, ponieważ z naszej aglomeracji do miasta nie było niezwykle daleko. W tej samej chwili kupiliśmy po jednym piwie, gdyż tyle czasu się nie spotykaliśmy, że nie było sensu wytracać czasu oraz dnia. Mieliśmy wszak dla siebie tylko 1 dzień oraz później możliwe, że znów nie uda tobie się spostrzec przez dużo miesięcy. Po niedługiej wizycie w zoo pojechaliśmy jeszcze do parku wodnego i udało nam się dużo h popływać.

Więcej:wynajem autokaru poznań