Jakże zdobyć ex

Jestem mamą chłopaka, jaki przyjechał do mnie niedawno z wyjątkowo intymnym problemem, naprawdę to się zaskoczyłam czemu aktualnie przybył do mnie, a nie do własnego taty, z jakim tworzy znacznie lepszy kontakt. Oczywiście popytałam się go o to, ale w subtelny sposób, by nie spostrzegł, iż nie planuję mu pomóc tylko go odsyłam do ojca.
Jak się okazało ma kłopot z ukochaną i z racji tegoż, iż ja mam z nią szczególnie odpowiednie warunki, wierzy że mu cokolwiek doradzę jak zamierza polepszyć sprawę jaka między nimi powstała.
Przedstawił mi, iż byli jednocześnie na zabawie oraz przy okazji jak Sara (tak ma na miano jego jak się ujawniło obecnie była dziewczyna), była w toalecie zaczął balować z inna dziewczyną, jak wolno podejrzewać po powrocie dostrzegła swojego chłopaka w objęciach obcej kobiety. Z racji owego, iż jest szczególnie radykalną dziewczyną walnęła go w głowę wyrażając, że koniec z nimi i wyszła z klubu.W tymże samym dniu się rozeszli oraz od tegoż momentu nie komunikowali.
Mój dorastający chłopiec błagał mnie o wskazówkę jak odzyskać byłą. Wymyśliłam zatem nikczemny układ oraz umówiłam się z byłą dziewczyną w centrum handlowym niby pod pretekstem zakupów, zaś właściwie naprawdę zamiast mnie samej miał spotkać się z nią mój syn (bowiem nie miał w jaki sposób się z nią zetknąć oraz wytłumaczyć sytuację,bo nie odbierała telefonów od niego). Bezsprzecznie radziłam mu nabyć ogromny bukiet kwiatów i ostrzegłam, iż musi niej we wszelkim uznać rację nawet jeżeli wierzy odmiennie.
Uznam, iż w momencie kiedy odbywało się ich spotkanie ja siedziałam jako na szpilkach, ponieważ toż ja je wymyśliłam i powodzenie misji było zależne w głównej mierze od mojego planu.
Po trzech godzinkach otrzymałam wiadomość od niego, że poszło dobrze i że mnie uwielbia. Miałam możliwość odetchnąć.