Dla klientów udostępniony został konfigurator ciągnika gospodarczego

Traktor rolny to taki pojazd, jaki przemienił agrobiznes. Od zawsze był niezastąpionym wyekwiponowaniem właściwie każdego rolnika. Ceniony za ogromną niezawodność i prostotę konstrukcji, która umożliwia dość szybkie oraz bardzo tanie reperacje.

Rodzimym przemysłowcem ciągników rolniczych jest między innymi marka Farmtrac z Mrągowa, której pełna oferta dostępna jest u przedstawicieli firmy. Oferta polskiego przemysłowca jest bardzo obszerna a także na pewno każdy z nas w niej odnajdzie to, czego szuka. Od nieznacznych oraz kompaktowych traktorów dysponujących siłą poniżej pięćdziesięciu koni mechanicznych, aż po olbrzymie traktory z motorami, których moce przerastają 110 KM.

Dla nabywców dostępny jest konfigurator traktora rolnego. Przy jego wykorzystaniu w internecie, szybko oraz intuicyjnie jest możliwość złożyć traktor, który spełni oczekiwania w każdym folwarku.

Szczegóły techniczne, finansowanie, przywóz oraz serwisowanie – we wszelkich problemach na pewno pomoże okoliczny pośrednik Farmtrac. Ciągniki są solidne, pozbawione nadmiaru elektroniki.

Części zamienne są łatwo dostępne i w niewygórowanych cenach. Konstruktorzy cały czas pracują nad ergonomią, wydajnością i jeszcze większą trwałością pojazdów. Farmtrac oferuje własne produkty na terenie RP i na europejskich rynkach a ponadto w krajach afrykańskich. Pozwala na to rozwinięta sieć dystrybutorów spółki, która żwawo rośnie. Wszyściutko po to, ażeby proponować trwałe, rodzime traktory wszędzie , gdzie są potrzebne.

Jeżeli rozmyślasz nad zakupem ciągnika gospodarczego, szczerze zapraszamy na stronę www producenta, na której możecie odszukać okolicznego dystrybutora Farmtrac.

Więcej: dealer farmtrac